TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Ara

  BENZİNLİ SU POMPALARI

  BENZİNLİ SU POMPALARI / MOTOPOMP

  Görünüm Tablo Liste
  Sıralama
  Sayfada ürün göster.

  HONDA WB20XT BENZİNLİ SU POMPASI 2" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WB20XT DRX modeli, piyasadaki en küçük 2 inç motopomp olup aracınızda, teknenizde ya da garajınızda yer kaplamadan muhafaza edilebilir.

  HONDA WB30XT BENZİNLİ SU POMPASI 3" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WB20XT DRX modeli, piyasadaki en küçük 3 inç motopomp olup aracınızda, teknenizde ya da garajınızda yer kaplamadan muhafaza edilebilir.

  HONDA WH15X BENZİNLİ SU POMPASI 1.5" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WH15X modeli, piyasadaki en küçük 1.5 inç motopomp olup aracınızda, teknenizde ya da garajınızda yer kaplamadan muhafaza edilebilir.

  HONDA WH20X BENZİNLİ SU POMPASI 2" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WH20X modeli, piyasadaki en küçük 2 inç motopomp olup aracınızda, teknenizde ya da garajınızda yer kaplamadan muhafaza edilebilir.

  HONDA WT30X PİS / KİRLİ SU POMPASI 3" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WT30 modeli, 3 inç boru çapı ve ekstra sağlamlaştırılmış santrifüj çarkları ile ile hertürlü pis su tahliye işlemini sorunsuz halleder.

  HONDA WT40X PİS / KİRLİ SU POMPASI 4" PARMAK

  ₺0,00
  Benzinli motopomplarda 5 yıl garanti verebilen tek marka olan Honda’nın WT40 modeli, 4 inç boru çapı ve ekstra sağlamlaştırılmış santrifüj çarkları ile ile hertürlü pis su tahliye işlemini sorunsuz halleder.