Close
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
TÜM KATEGORİLER
  Filtreler
  Tercihler
  Ara

  Gizlilik Bildirimi

  ellezmakine.com, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, ellezmakine site ve sitelerinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.
  Bu bildirimde ve aksi belirtilmedikçe, Site üzerinde sağladığınız kişisel bilgiler izniniz olmaksızın ellezmakine ve çözüm ortağı kuruluşlar ve bağlı kuruluşları dışında paylaşılmayacaktır. 
   
  Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
  ellezmakine.com’a kayıt olurken ya da ellezmakine ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alma e-posta haber bültenlerine abone olurken,  size hizmet sağlayabilmek adına bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyarız.
  Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, soyadınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınız ile ilgili bilgiler olabilir.
  Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır.
  ellezmakine, e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi, yorumlar veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.
   
  Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
  Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve siparişlerinizin kusursuz bir şekilde size ulaştırılması ya da talebiniz doğrultusundaki işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.
  ellezmakine bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diğer ilgili ellezmakine ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak Sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. ellezmakine ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için, ellezmakine tarafından kullanılan bilgiler diğer ellezmakine hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir.
  Kişisel bilgilerinizi, kritik güncelleştirmeleri ve bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer ellezmakine ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebilir ve/veya kendi ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi gönderebilmeleri için bu bilgileri diğer ellezmakine ortaklarıyla paylaşabiliriz.
  Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. ellezmakine sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.
  Tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde ellezmakine, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
  Sitemizdeki kayıt formları, anketler ve yarışmalar; iletişim bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız, posta adresiniz, vb.) ve kişisel bilgilerinizi (yaşınız, mesleğiniz, vb.) vermenizi talep edebilir. ellezmakine web sitelerini ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile anket, reklam vb. konularda kullanılabilir. Bu işlemler sonucunda verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçilmesini kabul etmiş olursunuz. ellezmakine’dan tarafınıza gönderilecek eBülten ve/veya bilgilendirme emaillerini almak istememeniz durumunda, email içeriğinde yer alan listeden çıkış isteği bağlantısına tıklanarak engellenebilir.
  ellezmakine, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya ellezmakine ya da Siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) ellezmakine ve Web sitesi ailemizin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) ellezmakine çalışanlarının veya aracılarının, ellezmakine ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.
   
  Kişisel Bilgilerinize Erişim
  Bu Sitede sağladığınız kişisel bilgiler ve bağlantı tercihlerinizi kendi sayfanızda inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz görüntülenmeden önce, kullanıcı adı ve parolanızı girmeniz istenir.
  Sayfanızda aşağıdakileri yapabilirsiniz:
  ellezmakine'da bize vermiş olduğunuz kişisel bilgileri görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.
  ellezmakine'nın size pazarlama bilgileri göndermesini isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz.
  Üçüncü tarafların sizinle bağlantı kurmasını isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz.
  ellezmakine üzerinde sunulan kimi hizmetler Profil Merkezi'nden erişilemeyen bilgiler toplayabilir. Ancak, bu türden durumlarda kişisel bilgilerinize, bu bildirimin sonunda açıklanan şekilde ellezmakine ile bağlantı kurarak veya söz konusu hizmet tarafından açıklanan başka yollarla erişebilirsiniz.
   
  Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
  ellezmakine, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanırız. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız.
   
  Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler
  Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Hizmeti kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.